Glavni urednik
Damir Boras (dboras@unizg.hr), Sveučilište u Zagrebu, Hrvatska

Zamjenik glavnoga urednika
Željko Pavić (zeljko.pavic@lzmk.hr), Leksikografski zavod Miroslav Krleža, Hrvatska

Uredništvo
Petra Bago (pbago@ffzg.hr), Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Hrvatska
Ivana Crljenko (ivana.crljenko@lzmk.hr), Leksikografski zavod Miroslav Krleža, Hrvatska
Irina Deretić (ideretic@f.bg.ac.rs), Filozofski fakultet Univerziteta u Beogradu, Srbija
Vlatka Dugački (vlatka.dugacki@lzmk.hr), Leksikografski zavod Miroslav Krleža, Hrvatska
Zdenko Jecić (zdenko.jecic@lzmk.hr), Leksikografski zavod Miroslav Krleža, Hrvatska
Nataša Jermen (natasa.jermen@lzmk.hr), Leksikografski zavod Miroslav Krleža, Hrvatska
Peter Jordan (peter.jordan@oeaw.ac.at), Österreichische Academie der Wissenchaften, Institute für Stadt- und Regionalforschung, Wien, Austrija
Stipe Kutleša (kutlesic@filist.ifzg.hr), Institut za filozofiju, Hrvatska
Janko Lozar (janko.lozar@ff.uni-lj.si), Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani, Slovenija
Nives Mikelić Preradović (nmikelic@lzmk.hr), Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Hrvatska
Slaven Ravlić (slaven.ravlic@pravo.hr), Pravni fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Hrvatska
Hrvoje Stančić (hrvoje.stancic@zg.t-com.hr), Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Hrvatska
Goran Sunajko (goran.sunajko@lzmk.hr), Leksikografski zavod Miroslav Krleža, Hrvatska
Domagoj Vidović (dvidovic@ihjj.hr), Institut za hrvatski jezik i jezikoslovlje, Hrvatska
Richard Wisser, Sveučilište Johannes Gutenberg u Mainzu

Savjet časopisa
Vlaho Bogišić (vlaho.bogisic@lzmk.hr), Leksikografski zavod Miroslav Krleža, Hrvatska
Davor Kapetanić (slavic11@u.washington.edu), Sveučilište Washington u Seattleu
Trpimir Macan (trpimir.macan@lzmk.hr), Leksikografski zavod Miroslav Krleža, Hrvatska
Antun Vujić (antun.vujic@lzmk.hr), Leksikografski zavod Miroslav Krleža, Hrvatska

Izvršna urednica
Iva Klobučar Srbić (iva.klobucar@lzmk.hr), Leksikografski zavod Miroslav Krleža, Hrvatska

Uredništvo online izdanja
Cvijeta Kraus (cvijeta.kraus@lzmk.hr), Leksikografski zavod Miroslav Krleža, Hrvatska